acentelikler

0356 318 10 01

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Gelişmiş ülkelerde örneğin Avrupa’da sigortacılığın önemini basında ve yurt dışında yaşayan yakınlarımdan duyuyordum.

Ülkemizde gelişmekte olan bir ülke olup , sigortacılığın önemi her gün biraz daha öne çıktığını öğrencilik yıllarımda hissediyordum. Hizmet sektöründe çalışmış olmamın verdiği güvenle sigorta acentesi olmaya karar verdim. 2006 yılından bu yana sigorta acentesi olarak sektörde kendi ispatlamış bir çok sigorta firmasının aracılığını yapmaktayım.

Umut Kıvrak Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak; ben ve ekip arkadaşlarım, müşterilerimizi dinler, ne istedikleri anlar ve ihtiyaçlarına en uygun poliçeyi piyasadaki en uygun fiyata müşterilerimize sunmaktayız. Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile hizmet verdiğimiz müşteri portföyümüz her geçen gün artmaktadır.

2006 yılında ilk poliçemizi yaparak dağın tepesinden bıraktığım kartopu her geçen gün hizmetlerimizden memnun, mutlu müşterilerimiz sayesinde her geçen gün büyümektedir. 2014 yılı itibariyle daha da yükselen müşteri portföyümüze daha iyi hizmet verebilmek için “Umut Kıvrak sigorta ve Aracılık Hizmetleri” markasını Türk Patent Enstitüsü’ne tescil edilerek, markalaşmış itibarımızı koruma altına aldık.

Şahsen ben sigortacılık sektöründe geçirdiğim yaklaşık 9 yıldır, asla hiç bir şeye emin olmadan konuşmadım ve müşteriyi yanlış bilgilerle kandırma yoluna gitmedim. Sürekli olarak seminerlere katılarak, sektördeki bilgi dağarcığımı geliştirip, müşteri ile enpati kurarak O’na en kapsamlı poliçeyi oluşturmak için büyük çabalar sarf ettim. Hala da etmeye devam ediyorum.

Sizleri anlayan, sizin gibi düşünen ve sahip olduğunuzu değeri korumak için elinden gelenden daha fazlasını yapacak bir sigorta acentesi ile çalışmak istiyorsanız, sizi bir kahve içmeye bekliyoruz…

Umut Kıvrak Sigorta ve Aracılık Hizmetleri

Yorumlar

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

SİZDEN GELENLER

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

seo, web tasarımı

Copyright 2014 © UmutKivrakSigorta.Com Tüm Hakları Saklıdır.